Nakliye Dahil
TEKLİF AL
8,1530 9,6951

Hakkımızda

2015 yılında Egesan Grup Demir Çelik olarak demir çelik alanında faaliyetlerine başlayan firmamız her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir. Egesan Grup Demir Çelik San. Tic. Ltd. Şti demir çelik tedarik sektörünün başlıca merkezlerinden İzmir ilinde kuruludur. Kalite standartlarına uygun nervürlü inşaat demiri , köşebent , çelik hasır , profil , kangal ve lojistik desteği sağlayarak hizmet vermektedir. Firmamız geniş ürün yelpazesi , kaliteyi ön planda tutan anlayışı ile faaliyetlerini müşterileriyle oluşturduğu uzun soluklu , karşılıklı anlayış , hoşgörü ve maksimum kazanç prensipleri çerçevesinde devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Bizler üründe ve hizmette yüksek kalite standartlarıyla çalışarak girişimcilerimizin ihtiyacı olan temel inşaat girdilerini rekabetçi fiyatlandırmayla tedarik etmekteyiz. Amacımız tedarikçilerimize ve müşterilerimize fayda sağlamak ve çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

İnşaat demiri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kapsamlı ve kalitesi ürün tedariği yaparak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmenin yanında takipçi ve yenilikçi yaklaşımımızı sürdürerek pazarın gelişimine katkıda bulunabilmektir.

İnşaat Demiri

İnşaat Demiri, betonarme yapılarda kayma ve çekme gerilmelerini karşılamak amacı ile beton içine konulan, özel şekillendirilmiş çeliğe inşaat demiri denir.

Daha Fazlası

Çelik Hasır

Çelik hasır, S220 çeliğinden soğuk çekme yöntemi ile çekilip nervürlenerek imal edilen, yüksek dayanma gücüne sahip ve çoğunlukla inşaatlarda kullanılan bir beton çeliğidir

Daha Fazlası

Profil Demir

Profil Demir, günümüzde pek çok alanda kullanılan hemen hemen her türden binanın ve çelik konstrüksiyonların içinde bulunan ve birçoğumuzun gördüğü fakat ismini bilmediği demirlerden birisidir.

Daha Fazlası

Köşebent Demir

Köşebent Demir, günümüzde pek çok alanda kullanılan hemen hemen her türden binanın ve çelik konstrüksiyonların içinde bulunan ve birçoğumuzun gördüğü fakat ismini bilmediği demirlerden birisidir. ... NPI demirler, NPU demirlerin çift taraflısı olarak da bilinmektedir.

Daha Fazlası

Kangal Demir

Kangal demir ,inşaat demirinin ince halidir. Üretim süreçleri inşaat demiri ile birebir aynıdır. Kangal demir üretim işleminde, haddehaneye alınan kütükler tav fırınlarında 1200ºC ye kadar ısıtılma işlemine tabi tutulurlar.

Daha Fazlası

Lojistik

Lojistik; ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için bir araç olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunun lojistik destek olmadan başarılması çok zordur.

Learn More